Büyükeceli Sahilinde Taş Temizliği Yapıldı

Büyükeceli Sahilinde Taş Temizliği YapıldıGülnar Belediyesi Büyükeceli Mahallesi sahilinde taş toplama ve temizlik çalışması yaptı. Taş toplama makinesi kumsalda biriken taşları temizleyerek, vatandaşların sorunsuz şekilde deniz keyfi yaşamasını sağlıyor.
Gülnar Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, vatandaşların sahilden daha fazla yararlanması amacıyla Belediye ekiplerince Büyükeceli sahilinde taş temizleme aracı ile sahilde temizlik çalışması yapıldı.
Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar,  denize girmek isteyenler tarafından tercih edilen bölgenin Gülnar İlçesi sahilleri olduğuna dikkat çekerek, vatandaşlara deniz keyfini yaşatmak için her türlü tedbiri aldıklarını söyledi.
Gülnar’da yaz sezonu hareketliliğinin başladığını ifade eden Ünüvar, İlçemiz doğası, sahili ve havası ile nadir bulunan ilçelerden bir tanesi. Biz halkımızın daha güvenle temiz şekilde denize girebilmeleri amacıyla gerekli önlemleri aldık. Deniz hareketlerinden dolayı kumsallarda yaşanan taş birikmelerine karşı önlem almak amacıyla temizlik çalışması başlattık. Kumsallarımızda temizlik çalışmaları yaparak, taşları temizledik. Denizlerimiz artık daha girilebilir halde” dedi.