BAŞKAN ÜNÜVAR, 3 MAYIS TÜRKÇÜLÜK GÜNÜNÜ KUTLADI

BAŞKAN ÜNÜVAR, 3 MAYIS TÜRKÇÜLÜK GÜNÜNÜ KUTLADIGülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, 3 Mayıs Türkçülük Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Ünüvar; “Türk Milliyetçileri,  her zaman Türk Milleti’nin birliğinin, beraberliğinin ve bölünmez bütünlüğünün savunucusudur. Birliğin olduğu yerde dirlik olur” dedi.
Türk Dünyasının 3 Mayıs Türkçülük Günü’nü kutlayan Başkan Ünüvar; “Türk Milleti; örf ve adetlerimizin, değerlerimizin gelişmesi ve gelecek kuşaklara intikali için üzerine düşen her türlü görev ve sorumluluğu büyük bir onur ve gururla yerine getirmiştir ve getirmeye de devam etmektedir. Değerlerine sahip çıkmak için büyük bir mücadele sergileyen büyük Türk Milleti, her zaman olduğu gibi şimdi de geleceğine ve demokrasiye yönelik her türlü kirli emelin ve saldırının karşısındadır.
Herkes ve tüm dünya şunu iyi bilmelidir ki; Türk Milliyetçileri sağ ve var olduğu sürece bu vatan bölünmeyecek! Bu mücadele bitmeyecek! Allah’ın izniyle bu bayrak gönderden inmeyecek ve bu dava sonsuza dek yaşayacak, yaşatılacaktır.
Bu vesile ile Türk Milliyetçiliği davasına gönül vermiş ve bu ülkeyi karşılıksız, menfaatsiz olarak aşk derecesinde seven tüm dava arkadaşlarımın gününü kutluyor, 3 Mayıs 1944’te bu kutlu mücadeleyi taçlandırarak Türkçülük bayramına dönüştüren tüm dava adamlarımızı saygıyla, sevgiyle, muhabbetle anıyorum. Türkçülük bayramımız kutlu olsun. Ne Mutlu Türk’üm Diyene!”