Başkan Günel, Sahipsiz Sokak Hayvanlarını Elleriyle Besledi

Başkan Günel, Sahipsiz Sokak Hayvanlarını Elleriyle BeslediGülnar Belediyesi ekipleri, Gülnar’da bulunan sahipsiz hayvanların aç kalmaması için yol kenarlarına ekmek ve mama bıraktı. Belediye Başkanımız Ahmet Günel de sahipsiz hayvanları kendi elleriyle besledi.
Gülnar’da yoğun kar yağışı en çok bölgedeki sahipsiz hayvanları etkiledi. Kardan dolayı yiyecek bulmakta zorlanan sahipsiz hayvanların imdadına yetişen Gülnar Belediyesi ekipleri belirli noktalara ekmek ve mama bıraktı. Sahipsiz hayvanların yiyecek bulmakta zorlanmalarına duyarsız kalmadıklarını belirten Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel de belediye ekiplerinin çalışmalarına katılarak gördüğü yavru köpekleri elleriyle besledi.
Günel çalışmalarla ilgili yaptığı konuşmada, “Sokak hayvanları için de belediyemiz gerekli çalışmaları her zaman yürütüyor. Yoğun kar yağışından dolayı beyazla kaplanan bürünen ilçemizdeki sahipsiz hayvanlar yiyecek bulmakta zorlanıyor. Bu hayvanlarımızın bu hava şartlarında aç kalarak, telef olmamaları için Gülnar Belediyesi olarak düzenli şekilde yol kenarlarına ekmek, mama bırakıyoruz. Ekiplerimiz, kış şartlarında hayatta kalmakta zorlanan yaralı ve hasta olan hayvanlarımızın da tedavilerini yapıyorlar. Bu konu da vatandaşlarımızın da duyarlı olmalarını rica ediyorum, onlarında bir canlı olduğunu unutmayalım” dedi.