Gülnar Belediyesi Ağaç Ürünlerini Kendi Hızar Atölyesinde Üretiyor

Gülnar Belediyesi Ağaç Ürünlerini Kendi Hızar Atölyesinde ÜretiyorBanklardan kamelyaya, piknik masalarına, palet ve birçok ürünü üreten Gülnar Belediyesine ait hızar atölyesi çalışmalarına devam ediyor.
Çalışma sayesinde hem tasarruf sağlanıyor, hem de daha sağlıklı ve kullanışlı ürünler yapılıyor. Gülnar Belediyesi hızar atölyesinde dışa bağımlılığı azaltarak tüm malzeme ve eksiklikleri kendi bünyesinde yapıyor. Merkez ve kırsalda yapılan park, bahçe, mesire alanı ve piknik alanlarında kullanılmak üzere oturma bankları, masalar, çeşitli kamelya ve benzeri birçok ağaç malzemeleri üretiliyor.
Kamelyalar, banklar ve diğer ağaç ürünlerinin artık Gülnar Belediyesi Hızar Atölyesinde özverili ve hummalı çalışması sonucu üretildiğini kaydeden Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel, “ Hızar atölyemizde makinelerimiz sayesinde oturma gurupları, kamelyalar ve birçok alandaki imalatlarımızı belediyemiz bünyesinde yapıyoruz. Merkez ve kırsalda bulunan bahçe ve parklarımızdaki eksiklikleri kendi atölyemizde hem hızlı, hem ekonomik anlamda giderebileceğiz. Gülnar’ı dışa bağımlı hizmet anlayışından kurtararak belediyenin kendi tesislerinde kendi araç, gereç ve çalışanlarıyla üretim yapmasını sağlıyoruz. Birçok malzemeyi kendi bünyemizde üretmek ve kazandırmak için hızar atölyemizde çalışan ekiplerimiz yoğun bir iş temposunda çalışmalarına devam ediyor” şeklinde konuştu.