Gülnar Belediyesi Hızar Atölyesi Üretimlerine Son Hızla Devam Ediyor

Gülnar Belediyesi Hızar Atölyesi Üretimlerine Son Hızla Devam EdiyorGülnar Belediyesi hızar atölyesi üretimleriyle hizmet vermeye son hızla devam ediyor.
Banklardan kamelyaya, piknik masalarına, palet ve birçok ürünü üreten Gülnar Belediyesine ait hızar atölyesi çalışmalarına devam ediyor.
Gülnar’da park, okul, camii, Kur-an Kursu ve yeşil alanlarda bulunan bütün kamelya ve oturma grubu ürünlerinin belediye hızar atölyesinde imal edilip halkın hizmetine sunuluyor. Özellikle acil ihtiyaç olan palet üretimleriyle bütçesine katkı sağlıyor.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel , “Gülnar’ı dışa bağımlı hizmet anlayışından kurtararak belediyenin kendi tesislerinde kendi araç, gereç ve çalışanlarıyla üretim yapmasını sağladıklarını belirtti. Hizmete sunulacak tüm ürünlerin Belediyenin öz sermayesi ve çalışanları vasıtasıyla ortaya konulacağının altını çizen Günel, banklardan kamelyaya, piknik masalarına kadar birçok ürünün piyasa değerinin çok altında üretilerek tasarruf sağlanacağını kaydetti.
Yapılan bütün hizmetlerin son derece isabetli ve tasarruf edilerek yapılan hizmetler olduğunu vurgulayan Günel, “okulların kütüphanesine varıncaya kadar her türlü hizmeti mevcut personel ve malzemelerle alın teri ve emekle yoğurarak sunacağız. Verdiğimiz sözlerin daha fazlasını yapmaya gayret gösteriyoruz. Bu gayretimizi tasarruf tedbirlerine azami derecede riayet ederek gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız tasarruflarla gelen paraları da başka bir hizmet sunumunda kullanıyoruz” dedi.