YÖRÜK SOFRASI TÜM LEZZETLERİYLE HİZMETİNİZDE

YÖRÜK SOFRASI TÜM LEZZETLERİYLE HİZMETİNİZDEHalkın 7/24 hizmetinde olan Yörük Sofrası vatandaşlarımıza oksijenin bol olduğu temiz havada kapalı ve açık alanda hem kahvaltı hem de et türü yemek çeşitleri ile hizmet veriyor.
Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel yaptığı açıklamada  “ İlçemiz halkına hizmet için 2015 yılında açmış olduğumuz Yörük Sofrasında kahvaltı, Pirzola, Kavurma, Sucuk,  Kuşbaşı, Kiremit Tava, Lahmacun, Börek pişirimi ile hizmetinizdedir. Ailecek açık ve kapalı ortamda oturabileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca vatandaşlarımızın rahatça düğünlerini yapabileceği kır düğün salonunu hizmete sunduk. Gelen ailelerin çocuklarının güvenli bir şekilde vakit geçirebilecekleri oyun parkı kurduk. Hizmetlerimize yeni eklemiş olduğumuz her hafta Çarşamba günü canlı müzik programımızla vatandaşlarımızın eğlenceli vakitler geçirmesini sağlıyoruz” dedi.
Yörük Soframızın temiz havası ve lezzetli yemeklerinden tadan vatandaşlarımız hizmetten çok memnun kaldıklarını söyleyerek Yörük Sofrası hizmetini sağlayan Belediye Başkanımız Ahmet Günel’e teşekkür ettiler.