Gülnar’da Yol İyileştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Gülnar’da Yol İyileştirme Çalışmaları Devam EdiyorGülnar Belediyesi, ilçenin değişik mahallerinde kilit parke taşı döşeme çalışmalarına devam ediyor.
Fen İşleri Müdürlüğü koordinesinde ve program dahilinde Hacıpınar Mahallesi’nde devam eden kilit parke taşı ve bordür taşı döşeme çalışmasının tamamen bitirilmesinin ardından mahalle sakinleri, tozdan çamurdan kurtulacak.
Hacıpınar Mahallesinde devam eden parke döşeme çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Ahmet Günel açıklamasında, “Bahar ayından bu yana ekiplerimiz durmaksızın cadde ve sokaklarda stabilize ve kilit parke taşı döşeme çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. Amacımız Gülnar’ı daha yaşanabilir ve modern bir ilçe haline getirmektir. İlçemizde elimizin değmediği, hizmetin girmediği yer kalmayacak. İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için birçok mahallede ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Şu anda merkez ve kırsal mahallelerin birçok yerinde ekiplerimiz bir yandan stabilize yol çalışmalarını ve bir yandan da parke taşı döşeme çalışması gerçekleştiriyor. Vatandaşlarımızın yazın tozdan, kışın çamurdan kurtulması ve rahat etmesi için parke taşı döşeme, yenileme, kaldırım ve yol çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam edecek. Tüm bu çalışmalar daha modern ve daha istikrarlı bir Gülnar için" dedi.