Kırsal Mahallelerde Kilitli Parke Taşı Döşeme Çalışmaları Devam Ediyor

Kırsal Mahallelerde Kilitli Parke Taşı Döşeme Çalışmaları Devam EdiyorGülnar ilçemize bağlı Köseçobanlı Mahallesi sokakları, Gülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince kilit parke taşı ile döşeniyor. Gülnar Belediyesi, ilçe merkezindeki imkan ve hizmetlerin tamamını kırsal mahallelere de götürüyor. Hizmetin eşit dağıtılmasını amaçlayan belediye, ilçe merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde de hummalı bir çalışma yürütüyor.
Gülnar Belediyesi, ilçenin her noktasında yaşayan vatandaşların daha iyi hizmet alması ve daha yaşanabilir bir ilçede yaşaması için gece-gündüz demeden çalışıyor. Mahalle olan köylerde kilit taşı çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Kırsal Mahallelerde yol iyileştirme çalışmaları kapsamında “Kilit parke taşı döşenmedik mahalle bırakmayacağız” vurgusuyla yola çıkan Gülnar Belediyesi, Köseçobanlı Mahallesi’nde Canlar sokağında parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.
Her yıl parke taşı döşeme işleminin program dâhilinde devam edeceği ve bütün mahallelerde parke taşının tamamlanacağını ifade eden Başkan Günel açıklamasında; “‘Göreve geldiğimiz günden bu yana hava koşulları elverdiğince ilçemizde gerek merkez mahallelerde gerekse kırsal mahallelerde önemli yatırımlara imza attık. Özellikle köyken mahalle statüsüne geçen yerleşim yerlerimizde eksiklerin tamamlanması büyük çaba sarf ediyoruz. İlçe halkımızla el ele vererek daha güzel, daha yaşanabilir bir ilçe hedefimize ulaşacağımızdan hiç kuşkumuz yok. Çünkü biz doğru yoldayız ve yapılan çalışmalardan halkımız da oldukça memnun. Köseçobanlı Mahallemizde de yol iyileştirme çalışmalarımızın tamamlanmasıyla mahalle sakinlerimiz yeni ve modern yollarına kavuşacaklar. Halkımıza yeni yolları hayırlı olsun” dedi.