Gülnar Belediyesi Parke Döşeme Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

Gülnar Belediyesi Parke Döşeme Çalışmalarına Aralıksız Devam EdiyorGülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki yollara parke döşemeye devam ediyor.
Gülnar Belediyesi tarafından ilçe merkezinde ve mahallelerde başlatılan kilit parke taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İlçenin bozuk yollarında başlatılan düzenleme çalışmaları aralıksız sürdüren Gülnar Belediyesi, Saray Mahallesi’nde Pazar Yeri ile ana yolu bir birine bağlayan yollarda parke taşı döşeme çalışmalarını tamamladı.
Kilit Parke çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, “Gülnar Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bu yana başlattığımız yol yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen çalışmalar kapsamında kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından kilitli parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız ile ilçemiz daha modern bir hale kavuşacak. Bu kapsamda Belediye olarak ilçemize kazandırdığımız pazar yerine vatandaşlarımızın daha kolay ulaşım sağlayabilmesi ve mahalle sakinlerimizi çamurdan ve tozdan kurtarmak için bozuk yollarımızda parke döşeme çalışmalarımızı tamamladık. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. İlçe halkına hizmet etmek bizim görevimiz” dedi.