Gülnar’da Yol İyileştirme Çalışmaları Sürüyor

Gülnar’da Yol İyileştirme Çalışmaları SürüyorGülnar’da yol iyileştirme çalışmaları son hızıyla devam ediyor. Gülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri üst yapı konusunda ilçe genelinde yaptıkları çalışmaları geniş bir yelpazede devam ettiriyor. Ekipler yolların iyileştirilmesi yönündeki düzenlemeleri kapsamında Ayvalı Mahallesi Arda Sokak’ta kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını tamamladı.
Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, kötü olan yollarımızda devam eden yol iyileştirme düzenlemelerinin hız kazandığını, vatandaşların ihtiyaçlarına karşılık verecek düzenlemelerle geleceğin Gülnar’ını inşa etmek için çalışmalarının aralıksız süreceğine dikkat çekti.
Günel, “Yeni yaptığımız ya da yenilediğimiz yollarımıza daha çok kilitli parke taşı döşemeyi tercih ediyoruz. Bu halkında beğenisini topluyor. Çükü asfalta göre daha kullanışlı olan parke taşı sayesinde hem sürücüler hem de yayalar çok daha rahat ediyor. Yağışlı havalarda çamur deryasına dönen tüm sokaklar tekrar elden geçiriliyor. Öte yandan ihtiyacı olan bazı bölgelerde malzemeli serme sıkıştırma çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın rahat bir kış geçirmesi için belediye olarak elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımızı da tamamlayıp yeni yollarına kavuşturduğumuz Ayvalı mahalle sakinlerimize yeni yolları hayırlı olsun ” dedi.