GÜLNAR BELEDİYESİ İLE MEDİCAL PARK HASTANESİ SAĞLIK PROTOKOLÜ İMZALADI

GÜLNAR BELEDİYESİ İLE MEDİCAL PARK HASTANESİ SAĞLIK PROTOKOLÜ İMZALADIGülnar Belediyesi ile Medical Park Mersin Hastanesi arasında Gülnar Belediye personellerinin yararlanacağı %20 indirim hakkı protokolü imzalandı.
Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel ile Medical Park Mersin Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Eğin katılımı ile belediye ve hastane arasında sağlık protokolü imzalandı. Göreve geldiklerinden itibaren üzerinde önemle durdukları hususlardan bir tanesinin personelin huzur ve rahat çalışma ortamını temin etmek olduğunu ifade eden Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, " Personelimizin çalışma verimini arttırmak, çalışma kalitesini arttırmak ve Gülnar’ımıza daha iyi hizmet verebilmek için sağlığı ve sıhhati de önemlidir. Rabbim sağlımızı ve sıhhatimiz bozmasın. Sağlıkla ilgili bir durum olduğunda da baş vuracağımız yerlerin eksikliğini vermesin. Bu çerçevede Medical Park Hastanesi Mersin’in örnek hastanelerinden bir tanesi. Medical Park Hastanesi ile protokol imzalıyoruz. Personelimiz hem poliklinik hizmetlerinde hemde yatış hizmetlerinden daha ucuz ve daha kaliteli yararlanacaklar" dedi.
Medical Park Mersin Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Eğin "Belediyemizin çalışanlarına daha avantajlı, sıra beklemeden daha kaliteli bir sağlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz" diye konuştu.
Konuşmaların ardından protokol imzalandı.