Parke Taşı Döşeme Çalışmalarımız İshaklar Mahallesinde Devam Ediyor

Parke Taşı Döşeme Çalışmalarımız İshaklar Mahallesinde Devam EdiyorGülnar Belediyesi tarafından başlatılan yol genişletme, kilitli parke döşeme çalışmaları devam ediyor.
Gülnar Belediyesi, İshaklar Mahallesinde başlatılan parke çalışmaları tamamlanarak sokaklar yeni görünümüne kavuşturulacak. İlçenin birçok noktasında eş zamanlı devam eden yol çalışmaları hızlandırıldı.
‘ Halkın yıllarca kullanabileceği hizmetler üretiyoruz ‘
İlçenin çoğu kısmının parke taşı ile döşendiğini vurgulayan Belediye Başkanımız Ahmet Günel: “ayrıca yine iş makineleri tarafından yol genişletme çalışmaları yapıyoruz. Bu yıl itibari ile belediye olarak önümüze hedef olarak koyduğumuz yol çalışmalarımızı ve parke döşeme çalışmalarımızı kırsaldan merkez mahallelere doğru sürdürüyoruz.” dedi.
İshaklar Mahallesinde sürdürülen kilit parke döşeme çalışmalarına değinen Belediye Başkanımız Ahmet Günel, Gülnar’ı modern bir görünüm kazandırmak için geceli gündüzlü çalışmaktayız. Sokaklarda gerçekleştirdiğimiz yol açma, yol genişletme ve parke çalışması için halkımızla görüşerek bizlere yardımcı olmalarını istedik. Biz hiçbir şekilde bizlere destek olan halkımızı mağdur etmeyeceğiz. Biten yol çalışması ile hem halkımızın sorunlarını çözeceğiz, hem de ilçemizi yaşanılır, bir yerleşim yeri haline getireceğiz. İshaklar Mahalle sakinlerimize de yeni yolları hayırlı olsun “ şeklinde konuştu.