GÜLNAR MAHALLELERİ PARKE TAŞI İLE KAPLANIYOR

GÜLNAR MAHALLELERİ PARKE TAŞI İLE KAPLANIYOR Gülnar Belediyesi tarafından ilçede ve mahallelerde başlatılan kilit parke taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
İlçenin stabilize ve bozuk yollarında başlatılan düzenleme çalışmalarını aralıksız sürdüren Gülnar Belediyesi, Yarmasu ve Gezende ( Bardat Yaylası ) Mahallelerinde kilit parke taşı döşeme çalışmaları sona erdi.
GÜLNAR DAHA MODERN OLACAK
Kilit Parke çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel, “ Belediyemizce başlattığımız yol yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen çalışmalar kapsamında kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından kilitli parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız ile ilçemiz daha modern bir hale kavuşacak. Vatandaşlarımızın toz ve çamur gibi sorunlarını çözmek ve çevre düzenlemesini güzelleştirmek için başlattığımız kilitli parke ve bordür taşı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kısım kısım ve kırsal mahallelerimizden merkez mahallelerimize doğru sıra ile ilçemizdeki bütün sokakları kilit parke taş ile kaplayarak çamursuz ve daha bilinçli bir şekilde dizayn edilmiş yollara kavuşacağız” dedi.
Yarmasu ve Gezende ( Bardat Yaylası ) muhtarları ve mahalle sakinleri yapılan parke döşeme çalışmaları ve çevre düzenlemeleri için Belediye Başkanımız Ahmet Günel ve ekibine teşekkür ettiler.