KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARIMIZ HIZLA DEVAM EDİYOR

KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARIMIZ HIZLA DEVAM EDİYORİlçemiz sınırlarındaki yollara kilit parke taşı döşemesine hızla devam edilirken yapılan çalışmalar ile hem modern bir kimlik kazanıyoruz hem de ilçemizin estetik dokusunu korumaya da önem veriyoruz.
Kış mevsiminin yaklaşmasıyla Belediyemiz tarafından yapılan çalışmalar ile ilçemizi güzelleştirme atağına başlanırken, bu bağlamda cadde ve sokaklara kilit parke taşı döşeme işi tüm hızıyla devam ediyor.
Fen İşleri Birimi’ne bağlı ekiplerin, şuan ilçemizin farklı bölgelerinde kilit parke, yol, kaldırım ve sert zemin çalışmalarını sürdürdüğünü vurgulayan Başkanımız Ahmet GÜNEL; ‘’ İlçe merkezinde yol yapım, onarım ve kilitli parke yapımı olarak gerçekten önemli bir yol kat ettik. Geçmiş dönemlerde ilçe merkezinde ana arterler dışında yol adına neredeyse hiç bir şey yoktu fakat durum şuan çok değişti. Bırakın Gülnar ilçe merkezinin ana arterlerini, bunun dışındaki tüm cadde ve sokaklarımız da kilitli beton parke taşları ile döşenmiş ve gayet temiz bir görüntüye kavuşmuştur.  Bu çalışma kapsamında Hacıpınar Mahallesi Celal Kılıç Caddesinde de gerçekleştirdiğimiz parke çalışmalarımız ile yolumuz, çamur ve tozdan kurtarıldı. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun “ dedi.