MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GÜLNAR’DA YOLSUZ MAHALLE BIRAKMIYOR

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GÜLNAR’DA YOLSUZ MAHALLE BIRAKMIYORMersin Büyükşehir Belediyesi tarafından kent merkezinden kentin en uzak noktalarına kadar yürütülen yol yapım ve bakım hizmeti hız kesmeden devam ediyor. Gülnar’da yolsuz mahalle bırakmayan Büyükşehir Belediyesi yolları açmaya, asfalt çalışmalarına, mevcut yolları geniş ve güvenli hale getirmeye devam ediyor.
Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesinin koordineli yürüttüğü asfalt çalışmaları kapsamında Sarıkavak Mahallesinde gerçekleşen çalışmalarla mahalle sakinleri ve üreticilerimiz asfaltlı güvenli yollarına kavuştular.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada,“Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Kocamaz göreve geldiğinden itibaren, ilçemizdeki sıkıntıların çözümüne büyük destek verdi vermeye de devam ediyor. Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a verdiği bu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Mersin Büyükşehir Belediyesinin ve Gülnar Belediyesinin yol bakım onarım sezonunu kapatmadığını belirten Başkan Günel, Sarıkavak Mahallemizi de asfaltlı yoluna kavuşturduk. Vatandaşlarımız artık daha kolay ulaşım sağlayacaklar” dedi.