Çiğdem Sokak Parke Taşı ile Kaplandı

Çiğdem Sokak Parke Taşı ile KaplandıGülnar Belediyesi Ayvalı Mahallesi Çiğdem Sokakta parke taşı döşeme çalışması yaptı. Sokakların kullanışlı ve sağlam bir yapıya sahip olması Çiğdem Sokak sakinlerini mutlu ederken çalışmalardan dolayı Belediye Başkanımız Ahmet Günel’e teşekkür ettiler.
Ayvalı Mahallesi Hasanabağ Caddesi yolu üzerinde yer alan Çiğdem Sokak kilit parke taşı kaplaması yapılarak toz ve çamurdan kurtarıldı ve modern bir görüntüye kavuştu.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada "Her yönü ile gelişmekte ve genişlemekte olan ilçemizde, sağlam geniş ve ferah yollar yapmaya devam ettiğimiz gibi, mahallelerimizin de yollarını düzenliyor, sağlamlaştırıyor mahalle sakinleri tozdan çamurdan kurtarıyoruz. Mahallelerimizin her birine tek tek her türlü hizmetimizi ulaştırıyoruz. Uzak yakın fark etmez, merkez ya da kırsal da fark etmez hizmet üretmek ve sorunlara çare olmak bizim görevimiz. Yol yapım çalışmalarımız program dahilinde devam edecektir" dedi.