Stabilize Yol Çalışmalarımız İki Farklı Noktada Hızla Devam Ediyor

Stabilize Yol Çalışmalarımız İki Farklı Noktada Hızla Devam EdiyorGülnar Belediyesi,  Stabilize yol yapım çalışmalarına merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan tüm hızıyla devam ettiriyor.
Çalışmalar kapsamında, Gülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Hacıpınar Mahallesi Zeybek Sokak ve Ayvalı Mahallesi Hasanabağ Caddesinde Stabilize yol yapım, yol genişletme ve şarampol açma çalışması yaptı.
Planlamayla Öncelik Belirleniyor
Gülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol yapım işlerine dair yaptığı planlamaya göre ilçe merkezindeki çalışmalarını ulaşım, yol şartları seçeneklerini göz önüne alarak, öncelikleri belirliyor. Belirlenen mahallelerde tamamlanan çalışmalar ardından aralıksız olarak bir başka mahalle ile devam ediyor.
Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel, merkez ve kırsal ayrımı yapmadan vatandaşların yaşam standartlarını yükseltmek için durmadan, yılmadan çalışmaya devam ettiklerini söyleyerek, "Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki, Gülnar Belediyesi olarak nerede insan varsa oraya hizmet götürüyoruz. İlçe merkezinde yol yapım, onarım ve kilitli parke yapımı olarak gerçekten önemli bir yol kat ettik. ilçemizin bazı bölgelerinde de belirlenen program dahilinde sokak içlerini de stabilize ederek vatandaşlarımızın rahat bir nefes almasını sağlıyoruz. Çalışmalar program dahilinde belirlenen bölgelerde devam edecektir" dedi.
Ayvalı ve Hacıpınar Mahallesinde gerçekleştirilen stabilize yol yapım çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte mahalle halkı çamur ve toz sorunundan kurtulmuş olacak. İlçede önümüzdeki kış aylarında yaşanacak olumsuz hava şartları ile karşı karşıya kalınabileceği ve bunun öncesinde tüm ilçe geneline yayılarak önümüzdeki kış için rahat bir ortamı sağlanması için çalışmaların devam edeceği belirtildi.