Gülnar Sokakları Tozdan ve Çamurdan Kurtuluyor

Gülnar Sokakları Tozdan ve Çamurdan KurtuluyorGülnar Belediyesi, ilçe sokaklarını kış öncesi tozdan ve çamurdan kurtarmak için çalışmalara hız verdi.
Yürütülen çalışmalar çerçevesinde, Saray Mahallesi Türay Sokakta kilit parke taşı döşeme çalışmaları tamamlanarak yeni yol mahalle sakinlerinin hizmetine sunuldu.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada; “Belediye olarak kış mevsiminin yaklaşmasından dolayı yollara parke döşeme çalışmalarına ağırlık verdik, çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. İlçemiz her geçen gün yeni modern yollarına kavuşuyor. Gülnar ilçemizi ve bağlı mahalle ve sokaklarımızı daha modern bir hale getirmek için tüm imkanlarımızla, mahallelerimizin hepsine hizmet götürmeye gayret ediyoruz. Hava şartlarının da elverişli bir şekilde devam etmesiyle İlçemizin birçok noktasında çalışmalarımız devam edecek. Saray Mahallesi Türay sokakta da gerçekleştirdiğimiz parke çalışmaları ile doğaya uygun bir şekilde taş döşeyerek mahalle sakinlerimizi kış aylarında yaşanan çamur, yaz aylarında ise yaşanan tozdan kurtardık. Bölgemiz halkına hayırlı olmasını dilerim” dedi.