Başkanımız Ahmet Günel, Kaymakamımız Ekrem Güngör İçin Veda Yemeği Düzenledi

Başkanımız Ahmet Günel, Kaymakamımız Ekrem Güngör İçin Veda Yemeği Düzenledi2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Edirne/ MERİÇ Kaymakamlığına atanan Kaymakamımız Sayın Ekrem GÜNGÖR Yemek öncesi Cuma Namazı çıkışı Gülnar Merkez ulu Cami önünde halkımız ile vedalaşıp sonrasında Kültür Merkezinde  Gülnar ilçemizin eksiklikleri ve çözüm önerileri ilgili bir konferans vermiş olup , Gülnar raporu sundu.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel, İlçemizde yaklaşık bir buçuk yıldır görev yapan ve Edirne Meriç Kaymakamlık görevine atanan İlçe Kaymakamımız Sayın Ekrem Güngör için için veda yemeği verdi. Veda yemeği Gülnar Belediyesi Yörük Sofrasında gerçekleşti.
Programa; İlçe Kaymakamımız Ekrem Güngör, Belediye Başkanımız Ahmet Günel, Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan, Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar, kurum amirleri,  Muhtarlar, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Veda yemeği sonrası bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Ahmet Günel,  “Sayın Kaymakamımızı hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz. Birlikte görev yaptığımız süre içinde tam bir uyum içinde çalıştık. Hizmet için görev süreleri içerisinde Gülnarlılara her türlü desteği sağlayan Sayın Kaymakamımıza her zaman kapımız ve gönlümüz açıktır. İlçemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki görevinde başarılar dilerim. Kaymakamımız Ekrem Güngör artık bir Gülnarlı olarak anılacaktır.” şeklinde konuştu ve hizmetleri anısına plaket takdim etti.
İlçemizde Kaymakam olarak görev yapan Ekrem Güngör, görev yaptığı süre içerisinde ilçemiz yarınlarına ışık tutacak projelerin hayata geçirilmesine, sosyal ve kültürel çalışmalara kamu kurum ve kuruluşlarla sivil toplum örgütleri ve mahalle muhtarları ile bir araya gelip beraber çalışmalarına önemli katkılar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Kaymakamımız Sayın Ekrem Güngör’e 5393 sayılı Belediye kanunun 18. Maddesinin (r ) bendine göre belediye meclisimizin 04.09.2018 tarih ve 48 sayılı kararı ile oybirliği ile Gülnar İlçesi FAHRİ HEMŞEHRİLİK beratı verilmesine karar verilmiştir.