YÖRÜK SOFRASI 7/ 24 HİZMETİNİZDE

YÖRÜK SOFRASI 7/ 24 HİZMETİNİZDEGülnar Belediyesi tarafından ilçemize kazandırılan Gülnar Çamlık Mesire Alanında bulunan Yörük Sofrası sıcak havada bunalan vatandaşlarımız için serin ve temiz bir ortamda serinleme imkanı sağlıyor. Halkın 7/24 hizmetinde olan Yörük Sofrası vatandaşlarımıza oksijenin bol olduğu temiz havada kapalı ve açık alanda hem kahvaltı hem de et türü yemek çeşitleri ile hizmet veriyor.
Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel yaptığı açıklamada  “ İlçemiz halkına hizmet için 2015 yılında açmış olduğumuz Yörük Sofrasında kahvaltı, Pirzola, Kavurma, Kuşbaşı, Kiremit Tava, Lahmacun, Börek pişirimi ile hizmetinizdedir. Ailecek açık ve kapalı ortamda oturabileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Ayrıca vatandaşlarımızın rahatça düğünlerini yapabileceği kır düğün salonunu hizmete sunduk. Gelen ailelerin çocuklarının güvenli bir şekilde vakit geçirebilecekleri oyun parkı kurduk.  Halkın 7/24 hizmetinde olan yörük sofrasında vatandaşlarımız oksijenin bol olduğu temiz havada gönüllerince vakit geçirebilecekler” dedi.
Yörük Soframızın temiz havası ve lezzetli yemeklerinden tadan vatandaşlarımız hizmetten çok memnun kaldıklarını söyleyerek Yörük Sofrası hizmetini sağlayan Belediye Başkanımız Ahmet Günel’e teşekkür ettiler.