GÜLNAR’DA KÖY SEYİRLİK OYUNUNA YOĞUN İLGİ

GÜLNAR’DA KÖY SEYİRLİK OYUNUNA YOĞUN İLGİ3. Uluslararası Gülnar Bilim ve Kültür Etkinlikleri kapsamında Hükümet Konağı önünde Mersin Büyükşehir Belediyesi tiyatro ekibi tarafından Köy Seyirlik Oyunu sahne aldı.
Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin, Mersin’in en ücra köşelerindeki vatandaşları sanatla buluşturan Köy Seyirlik oyunu Gülnar İlçemizde sahne aldı.
Gülnar halkının ve çocukların dört gözle beklediği Büyükşehir’in tiyatro oyunu Gülnarlı vatandaşlarla buluştu. 7’den 70’e herkesin ilgi ile izlediği köy seyirlik oyunu vatandaşlar tarafından da kahkahalarla izlendi.
Alanı dolduran kalabalık tiyatro ekibi sayesinde eğlenceli bir akşam yaşarken, tiyatro oyununu ayaklarına kadar getiren Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a teşekkürlerini ilettiler.
Programda konuşma yapan Belediye Başkanımız Ahmet Günel, böyle bir tiyatroyu düzenledikleri için kendilerini kutluyorum. Tiyatroyu sahneleyen arkadaşlarımızı da ayrıca tebrik ediyorum. İlçemizde düzenlenen bu oyun için başta Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a, tiyatro oyuncularımız ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ”dedi.