AYVALI MAHALLE SAKİNLERİ YENİ YOLLARINA KAVUŞTULAR

AYVALI MAHALLE SAKİNLERİ YENİ YOLLARINA KAVUŞTULARGülnar Belediyesi ekipleri tarafından, Ayvalı Mahallesi Müdürbey sokak yollarına kilitli parke taşı döşendi.
Gülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, ilçe merkezi ve kırsal kesimlerdeki mahallelerdeki yol çalışmaları sürüyor. Belediye ekipleri, Ayvalı Mahallesi Müdürbey Sokak’ta başlattıkları yol çalışmalarını sonlandırdı. Bölgede ikamet eden vatandaşların çok sık kullandığı yol, kilitli parke taşı döşenerek kaliteli hale getirildi.
Uzun zamandır toprak yol nedeniyle sorun yaşadıklarını ifade eden mahalle sakinleri, Gülnar Belediyesi’nin yaptığı çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Ahmet Günel’e teşekkür ettiler.
Gülnar Belediyesi olarak yol çalışmalarına büyük önem verdiklerini kaydeden Başkan Günel, “Vatandaşlarımızın sıkça kullandıkları bir yolu daha tozdan ve çamurdan kurtardık. Ekiplerimiz belirledikleri program dahilinde yol çalışmalarına ara vermeden devam ederek, yollarımızın kalitelerini arttıracağız” diye konuştu.