YASSIBAĞ GÖLETİ ÇEVRESİ YÜRÜYÜŞ YOLU ÇALIŞMALARI BAŞLADI

YASSIBAĞ GÖLETİ ÇEVRESİ YÜRÜYÜŞ YOLU ÇALIŞMALARI BAŞLADIİlçe Kaymakamımız Başkanlığı’nda Gülnar İlçe Koordinasyon Kurulu kararı ile Orman İşletme Müdürlüğümüz ve Gülnar Belediyemiz çalışmaları ile Yassıbağ Göleti yürüyüş yolu çalışmaları başlatıldı.
İlçe Kaymakamımız Ekrem Güngör, Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar, Gülnar Orman İşletme Müdürü Muharrem Şahin, Gülnar Bademder Başkanı Ali Kozak ve Kent konseyi Başkanı Selami Bağca devam eden yürüyüş yolu çalışmalarını birlikte incelediler.
Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız Ahmet Günel “Muhteşem bir manzaraya sahip olan Yassıbağ Göletimizin çevresinde yürüyüş yolu çalışması başlattıklarını belirterek, "Gülnar, yazın doğası ve göletimiz ile,kışın da kar manzaralarına benzer doğal güzelliklere sahip. Bu doğal güzelliklerden ilçemize dışarıdan gelen insanlar ile burada yaşayan vatandaşlarımızın istifade etmesi için birtakım çalışmalar içerisindeyiz. Çalışmalar yaz dönemi ile birlikte hız kazandı. İnşallah çalışmalar tamamlandığında vatandaşlarımız bu eşsiz manzarada ve doğayla iç içe bir ortamda yürüyüşlerini yapacaklar. Ayrıca Yassıbağ Göletini turizme ve halkımızın kullanımına kazandıracak bu yürüyüş yolu çalışmaları için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum “ dedi.