ŞEYH HANİFİ HAZRETLERİ TÜRBESİ YOLU ASFALTLANDI

ŞEYH HANİFİ HAZRETLERİ TÜRBESİ YOLU ASFALTLANDIMersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesinin koordineli yürüttüğü asfalt çalışmaları devam ediyor.
İlçemiz Tozkovan Mahallesinde bulunan Şeyh Hanifi Hazretleri Türbesi Gülnar halkı tarafından sık sık ziyaret edilen, manevi değeri yüksek bir mekan. Ulaşım sorunu olan Şeyh Hanifi Hazretleri Türbesinin 2 km’lik yolu 1. Kat sathi kaplama asfalt yapılarak yeni yol halkımızın hizmete sunuldu. Bozuk olan yol genişletme ve sıkıştırma çalışmalarından sonra asfaltlanarak ulaşım kolaylaştırıldı.
Tozkovan Mahalle sakinleri bu çalışmadan memnun kaldıklarını ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel ve emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini belirttiler.
Belediye Başkanı Ahmet Günel yaptığı açıklamada,“Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Kocamaz göreve geldiğinden itibaren, ilçemizdeki sıkıntıların çözümüne büyük destek verdi vermeye de devam ediyor. Başkanımız Burhanettin  Kocamaz’a verdiği bu destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Mersin Büyükşehir Belediyesinin ve Gülnar Belediyesinin yol bakım onarım sezonunu kapatmadığını belirten Başkan Günel, Tozkovan Mahallemizi de asfaltlı yoluna kavuşturduk. Türbemizi ziyaret etmek isteyen vatandaşlarımız artık daha kolay ulaşım sağlayacaklar” dedi.