GÜLNAR BELEDİYESİ STABİLİZE YOL ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

GÜLNAR BELEDİYESİ STABİLİZE YOL ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYORGülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yol düzenleme çalışmaları kapsamında yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.
Gülnar Belediyesi’nden yapılan açıklamada; Akdeniz Mahallesi Konutlar Yolu Sokakta yol temizleme işlemi sonrasında malzeme serme çalışması gerçekleştirildiği belirtildi. Açıklamada ayrıca ihtiyaç duyulan yerlerde yol açma, yol temizleme, malzeme serme, parke döşeme çalışmaları ile şehre güzel bir görünüm sağlamak ve vatandaşlara yeni yollar kazandırmak için yol çalışmalarının sürdürüldüğü belirtildi.
Gülnar Belediyesi ekipleri parke çalışmalarını sürdürürken yeni yol hatlarında stabilize çalışmaları yapılarak asfalt dökümü ve parke döşemesi için hazır hale getiriliyor. Asfalt ve parke hazırlık çalışmalarının yanı sıra Gülnar Belediyesi ekipleri tarafından belirlenen programlar dahilinde parke, bordür ve kaldırım çalışmaları da ilçe genelinde yapılıyor.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Ahmet Günel;’’Nerede olursa olsun hizmet ihtiyacı varsa belediye olarak her yere yetişmeye çalışıyoruz. İnsanların mutluluğu için her yere hizmet götürmeye devam edeceğiz. Program dahilindeki yollarımıza malzeme serme sıkıştırma çalışmaları yapıyoruz. İnşallah bu yollarımızı da asfaltlayarak halkımıza sunacağız’’dedi.