GÜLNAR BELEDİYESİ PARKE ÇALIŞMALARIYLA YENİ YOLLAR KAZANDIRIYOR

GÜLNAR BELEDİYESİ PARKE ÇALIŞMALARIYLA YENİ YOLLAR KAZANDIRIYORİlçe genelinde,  kilit parke taşı döşeme çalışmalarını sürdüren Gülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel’in talimatlarıyla Ayvalı Mahallesindeki çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamladı.
Kilit parke taşı döşeme çalışmalarının yanı sıra asfalt çalışmalarını da tüm hızıyla devam ettiren ekipler, Ayvalı Mahallesinde başlattıkları, kilit parke taşı döşeme, bordür döşeme çalışmalarını tamamladı. Kötü durumda olan yol Gülnar Belediyesi ekipleri tarafından büyük değişime uğrayarak artık ulaşıma büyük katkı sağlıyor.
Konuyla alakalı açıklama yapan Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel; “Parke taşı döşeme çalışmalarımızla, asfalt çalışmalarımızı birleştirip daha yaşanabilir, modern yerleşim alanlarına kavuşacağız. İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için birçok mahallede ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Şu anda ilçe merkezindeki mahallelerin birçok yerinde Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi ekiplerimiz bir yandan asfalt ve diğer bir yandan da taş döşeme çalışması gerçekleştiriyor. Tüm bu çalışmalar daha modern bir Gülnar için” dedi.