Ergenekon Sokakta Asfalt Çalışmaları Başladı

Ergenekon Sokakta Asfalt Çalışmaları BaşladıMersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi koordineli çalışmalarına son hızla devam ediyor.
Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi koordineli çalışmalarıyla Ergenekon Sitesi Sokakta asfalt çalışmalarımız öncesi yol genişletme, malzemeli serme ve sıkıştırma çalışmalarımız devam ediyor.
Akdeniz Mahallesi Ergenekon Sitesi Sokakta asfalt öncesi yol genişletme, malzeme serme ve sıkıştırma çalışmalarını yerinde inceleyen Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada;‘’Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz asfaltsız yolumuz kalmayacak demişti. Şimdi İlçe Merkezimizde ve Mahallelerimizde çalışmalarımız devam etmektedir. Söz verdiğimiz gibi asfaltsız, bozuk yolumuz kalmayacak. Gülnar Belediyesi ve Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak Gülnar halkına en güzel hizmeti vermeye çalışıyoruz. Ergenekon Sitesi sokakta da asfalt çalışmalarımız öncesi serme ve sıkıştırma çalışmalarımızı başlattık, en kısa zamanda mahalle sakinlerimiz yeni asfaltlı yollarına kavuşacaklar. Aynı zamanda bozuk olan yollarımızda parke çalışmalarımız da devam ediyor. Desteklerinden dolayı Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin  Kocamaz’a teşekkür ederim’’ dedi.