Gülnar Belediyesi Hızar Atölyesi Üretimlerini Halkın Hizmetine Sunuyor

Gülnar Belediyesi Hızar Atölyesi Üretimlerini Halkın Hizmetine SunuyorGülnar Belediyesi hızar atölyesi üretimlerini halkın hizmetine sunuyor. Yaklaşık iki ay önce üretime başlayan Belediye bünyesinde işleyen hızar atölyesinde üretilen piknik masaları Hükümet Konağı karşısında şadırvan etrafına konularak halkın hizmetine sunuldu.
Şehir merkezine konulan piknik masalarında incelemelerde bulunan Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel burada yaptığı açıklamada, Gülnar’ı dışa bağımlı hizmet anlayışından kurtararak belediyenin kendi tesislerinde kendi araç, gereç ve çalışanlarıyla üretim yapmasını sağladıklarını belirtti. Vatandaşlarımızın toplu olarak bulunduğu alanlara da bu piknik masaları yerleştirmeye devam ediyoruz. Şuana kadar yapılan çalışmaların hemşehrilerimiz tarafından beğenildiğini gördük. Bundan sonra da çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğiz.
Hizmete sunulacak tüm ürünlerin Belediyenin öz sermayesi ve çalışanları vasıtasıyla ortaya konulacağının altını çizen Günel, “ banklardan kamelyaya, kuş yuvalarından piknik masalarına kadar birçok ürünün piyasa değerinin çok altında üretilerek tasarruf sağlanacağını kaydetti. İlçenin dört bir yanına hızar atölyemiz sayesinde bu tür hizmetleri sunmaya devam edeceğiz, Gülnar halkımıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.