Akdeniz Mahallesinde Parke Taşı Döşeme Çalışması Tamamlandı

Akdeniz Mahallesinde Parke Taşı Döşeme Çalışması TamamlandıGülnar Belediyesi, Akdeniz Mahallesi’nde ihtiyaç görülen yollara parke taşı çalışması yaparak, vatandaşların yüzünü güldürdü.
Gülnar İlçesi Akdeniz Mahallesinde kilitli parke taşı döşeme çalışmaları hızlı çalışmalar sonucu tamamlandı. Yapılan çalışmaları yakından takip eden Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, yaptığı açıklamada, “Belediyemize bağlı ekiplerin stabilize yol çalışmalarını sürdürmektedir. Bununla birlikte kilit parke taşı döşeme çalışmalarına da ara vermeden devam ediyoruz. Akdeniz mahallemizdeki kilit parke taşı döşeme çalışmalarımızı da tamamladık. Belirttiğimiz yolun hızlı bir şekilde ekiplerimiz işlemlerini yaparak mahalle sakinlerimizin hizmetine sunmuştur.
Başkan Günel, “Tek amacımız vatandaşlarımızın tertemiz bir ortamda yaşamalarını sağlamak. Bizler bunun için buradayız. İnşallah kilit parke taş döşenmemiş yol kalmayana kadar, çalışmalarımız devam edecektir. Gülnar için elimizden gelen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız ve yapacağız. Bu yüzden çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda, ihtiyaç duyulan diğer yolları da en kısa zamanda bitirip, halkımızın hizmetine sunacağız” şeklinde konuştu.