Gülnar Belediyesi Stabilize Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

Gülnar Belediyesi Stabilize Yol Çalışmalarına Devam EdiyorGülnar Belediyesi ekipleri, çalışmalarına Sarıkavak mahallesindeki stabilize yolla devam ediyor. Bozulan yolda malzemeli serme sıkıştırma çalışması yapan ekipler, ilçedeki diğer mahallelerde de yol yapım, onarım ve stabilize yol çalışmalarının sürdüğünü belirtti.
Yaz aylarında çalışmalarını hızlandıran ve vatandaşların yaşayabileceği mağduriyetleri önleyici hizmetleri hızlandıran Gülnar Belediyesi ekipleri, ilçenin dört bir yanına ulaşmayı sürdürüyor. Sarıkavak mahallesinde vatandaşların istek ve taleplerini göz önünde bulunduran ekipler, bozulan yolda stabilize çalışmasını tamamlanıyor.
“Nerde İnsan Orda Hizmet”
Belediye Başkanımız Ahmet Günel konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Merkez ve kırsal ayırımı yapmadan vatandaşların yaşam standartlarının yükselmesi için çalıştıklarını söyledi.
Başkan Günel; “Yol çalışmalarımız yaz ayının gelmesiyle tüm bölgelerde hızlı bir şekilde devam ediyor, Ekiplerimiz şu anda  Sarıkavak Mahallesinde yağmur suyu kanalı temizliği, stabilize malzeme serme sıkıştırma, yol bakım çalışmaları yapıyor. Yaptığımız hizmetler inşallah şimdi olduğu gibi sürekli bir şekilde devam edecektir, Eşit ve adaletli bir şekilde her insanımıza hizmet götürme gayreti içindeyiz.  Gülnar Belediyesi olarak çalışmalarımız son hızıyla devam edecek “dedi.