BİRLİK VE BERABERLİK GECESİNDE KARAR VERİLDİ

BİRLİK VE BERABERLİK GECESİNDE KARAR VERİLDİMilliyetçi Hareket Partisi Gülnar İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen birlik ve beraberlik gecesi Cuma akşamı Gülnar Belediyesi Mesire alanında yapıldı. Birlik ve beraberlik gecemize Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel, İlçe Başkanımız Yüksel Çelik, Mersin Milletvekili adaylarımız Bekir Özsu, Oğuzhan Güngör, Kürşat Türker Ercan, Dilek Uslu Var, Belediye Meclis Üyeleri, kadın kolları, ülkü ocakları, ilçe teşkilatı, muhtarlar, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı
Birlik ve Beraberlik gecesinde konuşan Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel; “ Birlik ve beraberlik gecemize hoş geldiniz. İnşallah Pazar günü yapacağımız 27. Dönem Milletvekillerimizi ve Cumhurbaşkanımızı seçeceğiz.  Birlik ve beraberlik gecemizdeki bu coşkuyu inşallah Pazar akşamı da sürdüreceğiz ve beraber kutlayacağız” dedi.
MHP Gülnar İlçe Başkanı Yüksel Çelik ise konuşmasında; “Değerli dava arkadaşlarım birlik ve beraberlik gecemize hoş geldiniz. Bildiğiniz gibi bir erken seçim yapıyoruz. Artık ülke başkanlık sistemi ile yönetilecek. Seçim barajı %10 değil, %50+1. 51’i alan artık bu ülkeyi yönetecek. Onun için Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi bizim Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Diğer adayların kime nasıl hizmet ettiğini hepiniz çok iyi biliyorsunuz. Bizlere düşen Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’nin çizdiği doğru yolda ilerlemeliyiz. 24 Haziran seçim sonrası Türkiye Cumhuriyeti Devleti yeniden kurulacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi yeni hükümette her türlü söz hakkına sahip olacaktır. Ya hep birlikte olacağız ya da hep birlikte yok olacağız. Ne Mutlu Türküm Diyene!” dedi.
Birlik ve Beraberlik gecemize katılan Milletvekili adaylarımız da birer konuşma yaparak, Pazar günü yapılacak 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’ne Cumhurbaşkanlığında ise Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a oy istediler.
Geceye katılan Savaş Korkmaz, Hatice Kumru ve Niğdeli Muharrem’in söylediği bir birbirinden güzel türkü ve oyun havaları ile vatandaşlar doyasıya eğlendi.