SAHİLDEKİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

SAHİLDEKİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYORGülnar Belediyesi ekipleri Büyükeceli Sahilinde başlattığı çalışmalarını sürdürüyor. Hedef sahil bandını Ramazan Bayramına yetiştirmek Büyükeceli sahilinde belediye ekipleri taş toplama ve kumsalda temizlik çalışmalarına devam ediyor.
Gülnar Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü çalışmalar neticesinde; sahilde yolların bozuk olan kesimlerinde rotmix ve malzemeli serme sıkıştırma çalışmaları ve kötü görüntüler oluşturan yol kenarındaki otlar biçildi. Kumsaldaki taşlar ise temizlenmeye devam ediyor.
Sahildeki çalışmaları dün olduğu gibi bugünde bizzat yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Ahmet Günel; halkın yaz sezonunu temiz ve rahat bir şekilde geçirmesi için Büyükeceli Sahilindeki çalışmalarımız sürüyor. Bugünde ekiplerimiz tarafından plaj taş temizleme aracı ile sahilde taş temizleme çalışması yapılıyor. İnşallah Ramazan Bayramına yetiştireceğiz. Yaz aylarında bölgemizde yazlığı bulunan vatandaşlarımız tatillerini geçirmek için geldiğinde sahildeki nüfusumuz artmakta. Artan hizmet ihtiyacını kapatmak için belediye personelimiz iki katı emek sarf etmektedir. Vatandaşlarımıza sorunsuz bir yaz mevsimi yaşatabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.