GÜLNAR BELEDİYESİNDEN BÜYÜKECELİ SAHİLİNDE HUMMALI ÇALIŞMA

GÜLNAR BELEDİYESİNDEN BÜYÜKECELİ SAHİLİNDE HUMMALI ÇALIŞMAGülnar Belediyesi ekipleri Büyükeceli Mahallemizde sahil temizliği yaptı. Yaklaşan deniz sezonu ve turist kafilelerinin gelmesi beklenen Büyükeceli Mahallemizin sahilleri belediye ekiplerimizin hummalı çalışmaları sonucunda yaz sezonuna hazır hale getirildi.  Kötü görüntüler oluşturan yol kenarındaki otlar biçildi. Sahil bandındaki bozuk yollara rotmix serimi yapılarak oluşan kötü görüntülerden ve çukurlardan arındırıldı. Sahillerde biriken çöpler ve atıklar temizlendi.  Sahil piknik alanın da bulanan alan malzemeli serme sıkıştırma çalışmalarıyla toz ve çamurdan kurtuldu.
Çalışmaları yerinde inceleyen Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel; Gülnar Belediyesi ekipleri yaz mevsiminin yaklaşması nedeniyle Büyükeceli sahilinde temizlik ve yol bakım onarım çalışması başlattı dedi.
Başkan Günel; temizlik çalışması gerçekleştiren ekipler, özellikle yılın bu dönemlerinde çoğalan göze hoş gelmeyen görüntülere son vermek adına yabani ot temizliği çalışmaları yaptık. Ekiplerimiz buradaki yabani otları temizleyerek hem estetik durmayan görüntülerin önüne geçiyor hem de olası alerjik rahatsızlıkların oluşması ihtimalini engelliyor. Ayrıca bozulan yollarımızda rotmix ve malzemeli serme sıkıştırma çalışmalarımızla sahilimizi yaz turizmine hazırlıyoruz. 
Büyükeceli sahilinin deniz, güneş ve kumun yanı sıra doğal güzellikleriyle de dünyanın dikkatini çektiğini belirten Başkan Günel; tatilcilerimizin ve yöre halkımızın temiz rahat ve huzurlu vakit geçirmeleri için ortam hazırlandı. Çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir dedi.