Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel; ‘Cumhur İttifakı Millet Aklı’ İçin Var Gücümüzle Çalışıyoruz

Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel;  ‘Cumhur İttifakı Millet Aklı’ İçin Var Gücümüzle Çalışıyoruz24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimi için MHP Milletvekili adaylarımız çalışmalarını sürdürüyor. MHP Milletvekili adayımız Kürşat Türker Özcan, Belediye Başkanımız Ahmet Günel, İlçe Başkanımız Yüksel Çelik ve parti yöneticileri ile birlikte Kayrak ziyareti ve ardından Gülnar’da esnaf ziyareti gerçekleştirdiler. Ardından Yarmasu ve Kuskan Mahallelerimizde vatandaşlarımızla buluştular.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel, Ziyaretlerde MHP’nin ülkenin sigortası olduğunu söyledi. Ülkenin en zor anında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin dik duruşuyla zor günler atlattığını ifade eden Başkan Günel, Türkiye’nin sigortası, bin yıllık kardeşliğin çimentosu MHP’dir dedi.
MHP’nin parlamentoda daha güçlü olması için MHP’ye, Cumhur İttifakı için de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyen Başkan Günel, “24 Haziran’da ülkemiz bir seçime girecek, Cumhurbaşkanlığı seçimi ve Milletvekili seçimi. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin talimatı doğrultusunda bizler Cumhurbaşkanlığı seçiminde sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı destekliyoruz.  Bütün hemşerilerimizin de desteklemesini istiyoruz dedi.
Bütün adaylarımızla birlikte mahallelerimizi teker teker dolaşıyoruz diyen İlçe Başkanımız Yüksel Çelik; "Şehitlerimize vefa devletimize beka sloganı ile çıktığımız bu yolda Cumhur ittifakının başarıya ulaşması için çalışıyoruz. Aynı zamanda 30 Mart’da yapılacak yerel seçimlerde Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere Gülnar Belediyesini ve diğer ilçeleri almak için her daim çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Taş binada gelecek dönemde de üç hilali dalgalandıracağız” dedi.
Ev ev gezip gönüllere girip yeni sistemi anlatmak için sahalardayız. Bütün vatandaşlarımıza partimizin yaptığı fedakarlıkları anlatıyoruz. Türkiye’nin içinde bulunduğu ve içine sokmak istenen durumları vatandaşa anlatıyoruz” diyen MHP Mersin Milletvekili adayımız Kürşat Türker Özcan,  MHP’nin desteği ile daha güçlü Türkiye için Cumhur İttifakı ile birlikte hareket ediyoruz dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi 7. sıra adayımız Kürşat Türker Özcan; İl yönetimi ve ilçe yönetimleriyle birlikte yapılan programlar dahilinde adım adım halkın ayağına gittiklerini belirterek her gittikleri yerde Cumhur  İttifakı ile idarenin daha disiplinli, problemlere daha çabuk ulaşacağını ve çözümlemede daha çabuk fikir yürütüp sonuca ulaşacaklarını anlatarak Cumhur ittifakına destek istedi.
Kuskan ziyaretimize dahil olan Ülkü Ocakları Genel Başkanımız ve Mersin milletvekili adayımız Olcay Kılavuz, "Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin öngörüleri ile ortaya koymuş olduğu tavırlarla bir Cumhur ittifakı tesis edilmiştir. Hem partimizin milletvekillerine canla başla destek vereceğiz hem de Cumhur ittifakına sımsıkı sarılarak destek vereceğiz. Gözümüz arkada değil hepinize inanıyoruz ve güveniyoruz. Tek gayemiz MHP’yi güçlü bir şekilde meclise taşımak ve Cumhur ittifakını başarıya ulaştırmaktır dedi.