ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERİMİZ İLE İFTARDA BULUŞTUK

ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERİMİZ  İLE İFTARDA BULUŞTUKGülnar Belediyesi Şehit ve Gazi yakınlarına belediye mesire alanında iftar yemeği verdi. İftar yemeğine;  İlçe Kaymakamı Ekrem Güngör, Belediye Başkanı Ahmet Günel, İlçe Jandarma Komutanı Özkan Çömez, Belediye Başkan Yardımcısı Alpaslan Ünüvar, kurum amirleri, şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları katıldı.
Şehit aileleri, gazi ve gazi yakınlarının davetli olduğu iftar yemeğine katılım oldukça yüksekti. Bu durumdan memnun olan Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, yemek öncesi masaları dolaşarak misafirlerine tek tek hoş geldiniz dedi. Şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları ile sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi.
Şehit ailelerinin ve gazilerin kendilerine birer emanet olduğunu vurgulayan Başkanımız Ahmet Günel;  “Sizler şehit ailesi olma şerefine ulaşmış, milletimizin kalbinde müstesna bir yere sahipsiniz. Bu anlamda, şehit aileleri ve gazilerimiz bizim baş tacımızdır. Kapımızın sizlere her daim açık olduğunu yeniden hatırlatıyorum. Allah Tüm Şehitlerimizin mekanını cennet eylesin hepsini peygamber efendimize komşu eylesin. Gazi kardeşlerimize hayırlı uzun ömürler diliyorum” şeklinde konuştu.
Gazi ve şehit aileleri onurlarına verilen yemekten dolayı başkanımız Ahmet Günel’e teşekkür ettiler.
İlçe Kaymakamı Ekrem Güngör yaptığı konuşmada; "Kutsal Ramazan ayı vesilesi ile sizlerle bir araya gelmek istedik, canını vatanımız uğruna seve seve feda eden, bizlerin huzur içerisinde yaşamamızı sağlayan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum, gazi kardeşlerimize hayırlı uzun ömürler diliyorum " dedi.
İftar programı sonrasında İlçe Kaymakamımız Ekrem Güngör ve Belediye Başkanımız Ahmet Günel, şehit aileleri, gazi ve gazi yakınlarıyla bir süre sohbet ederek sorunlarını ve isteklerini dinlediler.