Gülnar Belediyesi Hızar Atölyesi Üretime Başladı

Gülnar Belediyesi Hızar Atölyesi Üretime BaşladıGülnar Belediyesi hızar atölyesi üretime başladı. Belediye bünyesinde işleyen hızar atölyesi saray mahallesinde bulunan eski cezaevinin bulunduğu yerde hizmet veriyor.
Banklardan kamelyaya, kuş yuvalarından piknik masalarına ve birçok ürünü üretecek olan Gülnar Belediyesine ait hızar atölyesinde acil ihtiyaç olan palet üretimiyle start verildi.
Gülnar’da park, okul, camii, Kur-an Kursu ve yeşil alanlarda bulunan bütün kamelya ve oturma grubu ürünlerinin belediye hızar atölyesinde imal edileceği bildirildi. Gülnar Belediyesi hızar atölyesinde çalışmaları hızlandıran ekipler, üretecekleri kamelya, oturma grupları ilçenin her yerinde halkın hizmetine sunulacak.
Hızar atölyesinde incelemelerde bulunan Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel burada yaptığı açıklamada, Gülnar’ı dışa bağımlı hizmet anlayışından kurtararak belediyenin kendi tesislerinde kendi araç, gereç ve çalışanlarıyla üretim yapmasını sağladıklarını belirtti. Hizmete sunulacak tüm ürünlerin Belediyenin öz sermayesi ve çalışanları vasıtasıyla ortaya konulacağının altını çizen Günel, banklardan kamelyaya, kuş yuvalarından piknik masalarına kadar birçok ürünün piyasa değerinin çok altında üretilerek tasarruf sağlanacağını kaydetti.
Yapılan bütün hizmetlerin son derece isabetli ve tasarruf edilerek yapılan hizmetler olduğunu vurgulayan Günel, “okulların kütüphanesine varıncaya kadar her türlü hizmeti mevcut personel ve malzemelerle alın teri ve emekle yoğurarak sunacağız. Verdiğimiz sözlerin daha fazlasını yapmaya gayret gösteriyoruz. Bu gayretimizi tasarruf tedbirlerine azami derecede riayet ederek gerçekleştiriyoruz.Yaptığımız tasarruflarla gelen paraları da başka bir hizmet sunumunda kullanıyoruz” dedi.