GÜLNAR’DA ÖĞRENCİLERE PORTAKAL DAĞITILDI

GÜLNAR’DA ÖĞRENCİLERE PORTAKAL DAĞITILDIMersin Büyükşehir Belediyesi tarafından “Üreticilerimiz mağdur olmayacak, öğrencilerimiz vitamin alacak” projesi çerçevesinde üreticilerden alınan portakalların, Gülnar’da okullara dağıtımı yapıldı.
Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Gülnar’a gönderilen portakallar, Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Gülnar Belediyesi Başkan Vekili Yüksel ÇELİK ve MHP Gülnar İlçe Başkanı Nebi ULUPINAR tarafından okullara dağıtıldı.
Belediye Başkan Vekili Yüksel ÇELİK dağıtımda yaptığı konuşmada; Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin KOCAMAZ tarafından Gülnar’a gönderilen portakalların okullara dağıtımının yapıldığını belirterek, “Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemize yaklaşık 20 ton portakal gönderildi. Bu portakalların dağıtımını Gülnar Belediyesi olarak Gülnar Merkezdeki okullarımızda gerçekleştirdik. Çocuklarımızın özellikle kış mevsiminde insan vücudunun en temel gereksinimlerinden olan C vitaminini almalarına katkı sağlamak bizleri de mutlu ediyor” dedi. Belediye Başkan Vekili Çelik, sağlıklı bir neslin yetişmesinde Gülnar Belediyesi olarak ta bundan böyle kendilerinin de katkı sunacaklarını sözlerine ekledi.
Portakal dağıtımından oldukça mutlu olan öğrencilere narenciyenin faydaları hakkında da öğretmenler tarafından bilgiler verildi. Öğrenciler “Üreticilerimiz mağdur olmayacak, öğrencilerimiz vitamin alacak” projesinin hayata geçirilmesinden dolayı başta Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Burhanettin Kocamaz’a ve Gülnar’da dağıtımını üstlenen Gülnar Belediyesi’ne teşekkür ettiler.