GÜLNAR’DA MHP 27. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAY TANITIM TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

GÜLNAR’DA MHP 27. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAY TANITIM TOPLANTIMIZI  GERÇEKLEŞTİRDİKMilliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adaylarımız tam kadro ilçemizi şereflendirdiler. MHP İl Başkanımız Sayın Zeynel Uğur Gölgeli, Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve Mersin Milletvekili adayımız Sayın Olcay Kılavuz, Mersin Milletvekilimiz Sayın Baki Şimşek, Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Günel, Gülnar İlçe Başkanımız Sayın Yüksel Çelik ve Mersin Milletvekili adaylarımız tam kadro konvoylar eşliğinde ilçemize giriş yaptılar.
Belediye binamız önünde toplanan kalabalığa hitap eden İlçe Başkanımız Sayın Yüksel Çelik; Gülnar İlçe teşkilatımızın düzenlemiş olduğu milletvekili aday tanıtım programımıza katılan bütün ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum. Sayın Milletvekili adaylarıma çıktıkları bu kutlu yolda başarılar diliyorum. Gülnarlı hemşerilerim aday tanıtım toplantımızı sağ olsunlar miting havasına dönüştürdü. Teşekkür ediyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene.! dedi.
Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Günel konuşmasında; Değerli il başkanımın, ülke ocakları genel başkanım, değerli milletvekilim ve milletvekili adaylarım, değerli ülküdaşlarımız aday tanıtım programımıza hoş geldiniz. Bizlerin tek hedefi var o da Halka hizmet Hakk’a hizmet düsturu ile gece gündüz demeden sizlere hizmet etmektir. Bizler sizlere hizmet etmekten onur duyarız. İşte karşınızda 13 tane milletvekili adayımız sizlere hizmet etmek için burada. İnşallah sizlerin vereceği tam destekle mecliste bizleri temsil edeceklerdir.  Bütün adaylarımıza çıktıkları bu kutlu yolda başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.
Milletvekili adaylarımız Olcay Kılavuz,  Baki Şimşek, Bekir Özsu, Uğur Kılınç, Oğuzhan Güngör,  Mehmet Ali Gökmen, Kürşat Türker Ercan, Hayal Funda Önder, Dilek Uslu Var, Mustafa Yalçın, Mehmet Büyüktatlı, Yunus Kızıl ve Hasan Tarkan Gündoğmuş tek tek kendilerini tanıttılar ve Cumhur ittifakı için destek istediler.
Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve Mersin Milletvekili adayı Olcay Kılavuz konuşmasında, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin sıradan bir seçim olmadığını söyledi. FETÖ/PDY, YPG, PKK ve DEAŞ gibi terör örgütlerinin Türk vatanını hedef aldığının altını çizen Kılavuz, Türkiye üzerine oynanan oyunları MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli öncülüğünde boşa çıkaracaklarını ifade etti.
Kılavuz, 15 Temmuz darbe girişiminde yaşanılanları anımsatarak, sözlerine şöyle devam etti: "O gün 251 vatan evladı kahpece ve kalleşçe şehit edildi. Binlerce gazimiz oldu. MHP lideri o gece evinden çıkıp, 'Milliyetçi Hareket Partisine gidiyoruz' emrini verdi. O gece ayrıca seçilmiş hükümetin de yanındayız çağrısını yaptı. Darbe kabul edilemezdi, o gece MHP'nin ışıkları yandı. Hainlerin dünyaları başlarına yıkıldı. O süreçte liderimiz asla siyaset yapmadı. Biz vatanımızın, milletimizin ve devletimizin yanındayız. Hemen ardından Yenikapı ruhuyla perçinleşen irade devam ederek devlet yönetimindeki tıkanık sebebiyle bir anayasa değişikliği çalışmaları yapıldı. Nihayetinde millet olarak referanduma giderek, milletimiz takdirini ve tercihini kullandı. Şimdi de Cumhur İttifakı ile Cumhurbaşkanı Seçimi'ni inşallah başarıyla ve zaferle tamamlayacağız. Davamızın her zaman peşindeyiz. Allah birliğimizi ve beraberliğimiz her zaman daim eylesin. Ne mutlu Türküm Diyene.!"dedi.
Konuşmaların ardından toplu halde Gülnarlı hemşerilerimizin de katılımlarıyla Gülnar Mesire alanında iftar açıldı.
İftar sonrası yapılan duanın ardından Belediye Başkanımız Ahmet Günel; Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve Mersin Milletvekili adayımız Olcay Kılavuz ve İl Başkanımız Zeynel Uğur Gölgeli’ye plaket  takdim etti. Gülnar Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Lütfi Kayhan, Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve Mersin Milletvekili adayımız Olcay Kılavuz’a Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye etti.