Kilitli Parke Taşı Döşeme Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

Kilitli Parke Taşı Döşeme Çalışmaları Hızla Devam EdiyorGülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel’in talimatları doğrultusunda Gülnar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Saray Mahallesi Alperen sokakta kilitli parke taşı döşeme çalışmaları hızla devam ediyor.
Yapılan çalışmalar hakkında açıklama yapan Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel;  “Belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğü kontrolünde kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme çalışmaları Saray Mahallesi Alperen Sokakta ara vermeden devam ediyor.”dedi
Başkan Günel, yolların standartlara uygun bir şekilde yapıldığını, yolların tam anlamıyla bitmesinden sonra ilçemizin modern bir görünüme kavuşacağını söyleyerek, bunun içinde elimizden gelen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız ve yapacağız. Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda, yolları en kısa zamanda bitirip, halkımızın hizmetine sunacağız. Yapılan çalışmalarla mahalle ve sokak aralarının daha estetik bir görünüme kavuşması için yol bakım ve onarım çalışmaları ilçenin birçok mahalle ve sokağında sürdürülüyor şeklinde konuştu.