Kaymakamlık Futbol Turnuvası Şampiyonu İlçe Jandarma Spor Oldu

Kaymakamlık Futbol Turnuvası Şampiyonu İlçe Jandarma Spor Olduİlçemizde 26 Mart’ta başlayan kurumlar arası Kaymakamlık Futbol Turnuvası sona erdi.
Turnuvanın Final maçında Meski Sporu 5-4 mağlup eden İlçe Jandarma Spor şampiyon oldu. Turnuvanın ikincisi Meski Spor olurken, üçüncü ise Alanboğaz İlkokulu ve Ortaokulu oldu.
Turnuvanın final maçına Gülnarlılar yoğun ilgi gösterdi. Yoğun tempoda oynanan final maçı yoğun tezahürat altında oynandı. Son anına kadar zevkli ve çekişmeli geçen maçın son dakikaları nefes kesti.
Turnuvanın gol kralı Jandarma Spordan Samet Başer oldu. Gol kralı Samet Başer’e ödülünü Mersin Büyükşehir Belediyesi Gülnar Koordinasyon Şube Müdürü Mustafa Yüzer verdi.
Turnuvanın en centilmen sporcusu Atatürk İlkokulu ve Ortaokulundan Remzi Sarıkaya oldu. Sarıkaya’ya ödülünü İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Burgut verdi.
Turnuvanın en centilmen takımı Kuskan-Gezende futbol takımı oldu. Ödüllerini Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Tevfik Kalemci verdi.
Turnuvanın üçüncüsü Alanboğaz İlkokulu ve Ortaokulu Spor oldu. Turnuvanın üçüncüsüne ödüllerini İlçe Emniyet Amiri Ramazan Dumrul verdi.
Turnuvanın ikincisi Meski Spor oldu. Meski Spora ikincilik kupasını ve ödüllerini Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel verdi.
Turnuvanın şampiyonu Jandarma Spor olurken, şampiyonluk kupalarını İlçe Kaymakamımız Ekrem Güngör’ün elinden aldılar.