BAŞKAN GÜNEL’DEN RAMAZAN AYI MESAJI

BAŞKAN GÜNEL’DEN RAMAZAN AYI MESAJIGülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel , Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Günel mesajında, birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.
Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel , Mübarek Ramazan ayının gelmesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Günel, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
Ramazan ayı bereketin, bolluğun, paylaşmanın ve huzurun ayıdır. Kardeşlik, yardımlaşma, dayanışma duygularının üst seviyeye çıktığı, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği kutsal bir aydır.
Bu ay rahmet kapılarının sonsuz bir şekilde açıldığı, ihtiyacı olanların yardımına koştuğumuz, unuttuğumuz değerlerin hatırlandığı, vatanımızın ve milletimizin birliği için dua ettiğimiz, rahmet yağmurundan en üst düzeyde yararlandığımız bir aydır. Bu ayın feyzinden, nurundan istifade etmek gerekiyor. Ramazan ayının tüm İslam alemine huzur ve mutluluk getirmesini temenni eden Günel, bu ayın cenabı Allah tarafından insanlara bolluk ve rahmet ayı olarak verildiğini belirtti. Ramazanı ayının 11 ayın sultanı olduğuna dikkat çeken Günel, bu ayda rahmet ve mağfiret kapılarının ardına kadar açık olduğunu kaydetti. "Ramazan ayı önü rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden azat olan bolluk ve bereket ayıdır. Bu ayda yapılan tüm ibadetlerin derecesi yüksektir. Cenabı Allah tuttuğumuz oruçlarımızı, kıldığımız namazlarımızı ve yaptığımız her türlü hayır ve hasenatımızı eksikleri ile birlikte kabul etsin. Ramazanı ayının feyzinden, nurundan ve bereketinden azami derecede istifade eden kullarından eylesin.
Ramazan ayının başta ilçemiz olmak üzere, ülkemize, İslam dünyasına ve insanlığa, huzur, hoşgörü ve barış getirmesini diliyor, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan temenni ediyorum."