Gülnar’da 4. Eğitim Şenliği Gerçekleşti

Gülnar’da 4. Eğitim Şenliği GerçekleştiGülnar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Gülnar İlçe okullarının katılımlarıyla Gülnar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bahçesinde 4.Eğitim Şenliği Gerçekleşti.

Şenliğe; Belediye Başkanımız Ahmet Günel, Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar, İlçe Jandarma Komutanı Özkan Çömez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Burgut, İlçe Emniyet Amiri Ramazan Dumrul, Mersin Büyükşehir Belediyesi Gülnar Koordinasyon Şube Müdürü Mustafa Yüzer, Kent Konseyi Başkanı Selami Bağca, Kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldılar.
Gülnar ilçesinde düzenlenen eğitim şenliğinde okullar, çalışmalarını sergileyip kendilerini tanıttı.
Gülnar Hatun Anadolu Mesleki ve Teknik Lisesi bahçesinde düzenlenen şenliğe, 25 ilk ve ortaokul katılıp, çalışmalarını anlattı. Şenlikte okullar gösterileriyle büyük alkış aldı.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel, şenlikte okulların birbirlerini tanıma fırsatı bulduğunu da belirterek, "Okullarımız, yapmış oldukları faaliyetleri ve mahallerindeki yetişen ürünleri sergilediler. İnşallah bu etkinlikler devam edecek. Emeği geçen herkese teşekkür ederim." dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Burgut da şenliğe ilçe merkez ve mahallelerde bulunan bütün eğitim kurumlarının katıldığını, şenliğin devam edeceğini bildirdi.
Okullar arası yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerini, Belediye Başkanımız Ahmet Günel, İlçe Jandarma Komutanı Özkan Çömez, İlçe Emniyet Amiri Ramazan Dumrul ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Burgut verdiler.
Şenlikte Gülnar okulları tarafından açılan stantlar ziyaret edilmesiyle program son buldu.