GÜLNARLILARDAN BİRLİK BERABERLİK VURGUSU

GÜLNARLILARDAN BİRLİK BERABERLİK VURGUSUGülnar-Bir Derneği tarafından "Gülnar'ın birleştirici gücü, biz her yerdeyiz, her yerde birlikteyiz" sloganıyla bu yıl birincisi gerçekleştirilen Gülnarlılar buluşması sera peyzaj da gerçekleştirildi. Etkinliğe, Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, MHP Mersin Milletvekili Aday Adayı Dr. Ali Öz, Gülnar-Bir Derneği Başkanı Dr. Cengiz Ertürk ve çok sayıda Gülnarlı katıldı.  Binlerce Gülnarlının katıldığı etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.
Program, Gülnar-Bir Derneği Başkanı Dr. Cengiz Ertürk’ün açılış konuşmasıyla başladı. Stant ziyaretlerinin ardından Barbaros KIROĞLU ve Ali İhsan TAŞÖNÜ tarafından verilen müzik dinletisi ile Gülnarlılar doyasıya eğlendiler.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada;’’ Bugün burada Gülnar- Bir Derneğimizin düzenlemiş olduğu birlik beraberlik etkinliği kapsamında toplandık.  Bu tür etkinlikler kardeşliğimizi pekiştirmemize vesile oluyor. Bizde Gülnar Belediyesi olarak otağımızı kurduk ve Gülnarlı vatandaşlarımızla yakından ilgilenip hoş sohbetlerde bulunduk. Bu tür birlik ve beraberlik etkinliklerimiz inşallah devam edecek. Ayrıca etkinliğimizin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’dedi.