ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ GİYİM-GIDA YARDIMLAŞMA BANKAMIZ YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ GİYİM-GIDA YARDIMLAŞMA BANKAMIZ YARDIMLARINI SÜRDÜRÜYORBelediye Başkanımız Ahmet Günel’in talimatları doğrultusunda 2015 yılında hizmete açılan Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda Yardımlaşma bankamız önceden belirlenen ihtiyaç sahiplerine ulaşılıp yardımları iletiyor.
Gülnar Belediyesi Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda Yardımlaşma Bankası tarafından Köseçobanlı, Kuskan ve Saray Mahallelerimize eşya ve gıda yardımı yapılırken, Kuskan İlkokulu kütüphanesine kitaplık ve okul öğrencilerine ise ayakkabı yardımında bulunuldu.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada; “Gülnar Belediyesi Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda Yardımlaşma Bankamıza yardımda bulunan tüm vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza teşekkür ederiz. İhtiyaç sahibi vatandaşımız ilçemizin hangi köşesinde olursa olsun onlara ulaşmaya devam ediyoruz. Bizler yardımlarımızı yaptıkça çok şükür depolarımızda yardımseverlerimizin duyarlılığı ile dolup taşıyor. Yardım severlerimizin; Gülnar Belediyesi Çanakkale Şehitleri Giyim-Gıda Yardımlaşma Bankamıza yardımları devam ettikçe bizde Gülnar Belediyesi olarak daha çok ihtiyaç sahibine ulaşıp yardımlarımızı devam ettireceğiz. Mağdur olan ailelerimize sahip çıkacağız ve yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.