‘’ELİMDE VALİZİM’’ ADLI TİYATRO OYUNU SAHNELENDİ

‘’ELİMDE VALİZİM’’ ADLI TİYATRO OYUNU SAHNELENDİGülnar Belediyesi’nin Sanata katkılarıyla gerçekleştirdiği etkinlikler kapsamında Erdemli Belediyesi Tiyatro topluluğu tarafından Gülnar kültür merkezinde “Elimde Valizim” isimli tiyatro oyunu sahnelendi. Deniz Yağmur’un kaleme aldığı ve Deniz Sandalcı’nın yönetmenliğini yaptığı iki perde halinde izleyicileriyle buluşan oyun Gülnarlılar tarafından büyük bir ilgiyle izlendi. izleyicilerin beğenisine sunulan oyun iki perde halinde sahnelenirken, 120 dakika sürdü ve tiyatro severlerden tam not aldı. Erdemli Belediyesi Tiyatro grubunun sergilediği performansı ve oyunu başarılı bulduklarını dile getiren izleyiciler, kendilerine bu imkânı tanıdıkları ve ilçenin sanat hayatına katkıda bulundukları için Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel’e teşekkür ettiler.
Gülnar Kültür Merkezinde ücretsiz sahnelenen oyun sanatseverler tarafından büyük bir ilgiyle izlendi. Deniz Yağmur’un kaleme aldığı Deniz Sandalcı’nın yönetmenliğini yaptığı ‘’ELİMDE VALİZİM’’ adlı oyunla başarılı bir performans sergileyen şehir tiyatrosu grubu izleyenleri kahkahalara boğdu. İki perde halinde sunulan oyun yaklaşık iki saat sürerken, tiyatro severler keyifli vakitler geçirdi. Gösteriyi büyük bir beğeni ile izlediklerini ifade eden izleyiciler kendilerini sanatla buluşturan Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel’e ve Erdemli Belediyesi şehir tiyatrosu oyuncularına teşekkür ettiler. İzleyenlerden yoğun ilgi gören tiyatro oyunundan sonra konuşan Belediye Başkanı Ahmet Günel; Gülnar’ı kültür ve sanat şehrine dönüştürmek için çalıştıklarını ve bunun semeresini almaya başladıklarını söyledi. İlçeye sanatsal bir değer kazandırmak amacında olduklarını ve bu anlamda sanatsal faaliyetlere önem verdiklerini belirten Başkan Günel, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya ve şehir tiyatrosu ekiplerine ve oyuncularına teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.
Program sonunda Belediye Başkanımız Ahmet Günel, ‘’ELİMDE VALİZİM’’ adlı oyununu sahneleyen oyunculara da teşekkür ederek çiçek ve yörük yağlığı hediye etti.