Belediyemizde Kadro Sevinci

Belediyemizde Kadro SevinciGülnar Belediyemizde çalışan taşeron işçilerinin kadroya geçiş süreçleri başladı. Taşeron işçi olarak çalışan ve kadroya geçmesi kesinleşen 62 personel için belediye düğün salonunda imza töreni düzenlendi.
696 sayılı KHK ‘ye göre taşeronda çalışan işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçiş başvuru sonuçları sonrası 62 işçiyle Gülnar Belediyesi arasında dün kadroya geçiş imza töreni yapıldı.
Belediye bünyesinde taşeron işçi olarak çalışan ve kadroya geçilmesi kesinleşen 62 personelin kadroya geçiş imza töreninde konuşan Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel;  "Kadroya geçiş imza töreninde yol arkadaşlarımızla bir araya geldik. Rabbimize hamdolsun. Sizler benim birer evladımsınız. Sizlerin sayesinde 4 dönemdir Milliyetçi Hareket Partisi Bayrağını Gülnar İlçemizde dalgalandırıyoruz. İnşallah bu Bayrağı dalgalandırmaya devam edeceğiz’’dedi.
Belediye Başkan Yardımcısı Alpaslan Ünüvar; “ Bugün 62 personelimizin kadro sevincini birlikte paylaşıyoruz. Bütün personelimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederken çalışmalarında başarılar diliyorum’’dedi.
MHP Gülnar İlçe Başkanı Yüksel Çelik konuşmasında; Taşeron Kadrosu alan bütün çalışanlarımıza hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulundu.
Kadro sevinci yaşayan işçiler ise kadroya geçtikleri için mutlu olduklarını belirterek, "Başvuru süreçlerimiz, soruşturma ve sınav süreçlerimiz oldu. Bugün de imzalarımızı attık. Bu bize büyük mutluluk veriyor. Belediye Başkanımız Ahmet Günel’e verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederiz. Belediye Başkanı Ahmet Günel, Başkan Yardımcısı Alparslan Ünüvar,  MHP İlçe Başkanı Yüksel Çelik, Belediye Meclis Üyesi Muhammet Kahraman ve kadro olan işçiler hatıra fotoğrafı çektirdiler.