BAŞKAN GÜNEL “TÜM VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ’’

BAŞKAN GÜNEL “TÜM VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ’’Afrin’de görev yapan Mehmetçiklerimize gönderilmek üzere yola çıkan 10 Ton Gülnar Ürünleri Hatay İline teslim edildi. 16 Mart 2018 Cuma günü Gülnar’dan dualarla uğurlanan Gülnar Ürünleri Hatay İli Hassa İlçesine teslim edildi. 2011 yılında Gülnar Kaymakam vekilliği yapan Hassa Kaymakamı Yusuf Turan Gülnar heyetini Hassa’da karşıladı. Yaklaşık 6 ay Gülnar İlçesinde vekaleten görev yapan Kaymakam Turan, Gülnar halkına duyarlılığından dolayı teşekkür etti. Gülnar Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar tarafından Organik Gülnar Ürünleri Mehmetçiklerimize teslim edildi.
Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanımız Ahmet Günel;  “ Gülnar İlçemizden Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de bulunan Mehmetçiklerimize 7 Ton Gülnar İç Bademi ve Üzümünün yanı sıra 3 ton elma ve  Köseçobanlı Mahallemizden 2.500 adet köy yumurtasını Cuma günü dualar eşliğinde gönderdik. Gülnar halkı bir kez daha birlikteliğini gösterdi.  Yörükler diyarı Gülnar’dan Mehmetçiklerimize selam olsun. Gülnar Afrin operasyonunda ordumuzun ve devletimizin yanında olduğunu bir kez daha kanıtladı. Gülnar halkımıza göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim’’ dedi.
Gülnar Kaymakamı Ekrem Güngör ise; ‘’Gülnar halkımız Afrin için büyük bir seferberlik başlattı. Hep birlikte Gülnar olarak tek yürek, tek ses oldu. Bütün Gülnarlılara göstermiş oldukları bu duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum. İlçemizin gelişmesinde ve tanıtılmasında her zaman bizlere destek veren Büyükşehir Belediyemize ve Gülnar Belediyemize teşekkür ederim’’ dedi.