8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladık

8 Mart Dünya Kadınlar Gününü KutladıkBelediye Başkanımız Ahmet Günel, Belediye Başkan Yardımcımız Alpaslan Ünüvar,  MHP Gülnar İlçe Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Yüksel Çelik, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Şen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bayanları ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutladılar.
Ziyarette, Belediye Başkanımız Ahmet Günel’in yaptırdığı dolap magnetleri ve MHP Gülnar İlçe Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Yüksel Çelik’in yaptırdığı mutfak havluları değerli kadınlarımıza hediye edildi.
Başkan Günel yaptığı açıklamada; “Bizim için kadın; kültürdür ve topraktan daha değerlidir. Bütün kadın haklarını destekliyoruz. Kadınlar toplumun aynasıdır. Kadına yönelik şiddeti de nefretle kınadıklarını belirten Başkan Günel; “Ne yazık ki günümüzde yaşanan ‘Kadına Yönelik Şiddet ve Kadın Cinayetleri’ halen en utanç verici insan hakları ihlallerindendir. Biz erkekler unutmamalıyız ki, bizi dünyaya getiren de bir kadındır. Bu sorunların yaşanmaması için herkese önemli görevler düşmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, fedakarlıklarını hiçbir zaman esirgemeyen doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü yürekten kutluyorum’’dedi.