“İMAM HATİPLER İYİLİKTE YARIŞIYOR” PROJESİ KAPSAMINDA BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİLER

“İMAM HATİPLER İYİLİKTE YARIŞIYOR”  PROJESİ KAPSAMINDA BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİLERGülnar Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mesut Mavili ve öğrenciler; “İmam Hatipler İyilikte Yarışıyor” projesi kapsamında Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel’i makamında ziyaret etti.
Okul proje kapsamında; kimsesiz yüreklere giren gönüller projemiz ve uzat ki elini gönül paren olsun sloganı ile ilçemizdeki kimsesiz ve muhtaç insanlarımıza yardım etmek, onlarla beraber vakit geçirmek, onlarla beraber temizlik yapmak ve onlarla birlikte yemek yapılması hedefleniyor.
Bu kapsamda öğrencileri ile birlikte Belediye Başkanımız Ahmet Günel’i makamında ziyaret ettiklerini belirten Okul Müdürü Mesut Mavili, projemiz kapsamında başkanımızdan destek talep ediyoruz dedi.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel ise; Öğrencilerimizin güzel bir proje ile bizleri ziyaret etmesinden dolayı çok mutlu oldum. Bizler her zaman öğrencilerimizin yanındayız. Ayrıca şunu da belirtelim ki bizler Belediye olarak Çanakkale Şehitleri Giyim Gıda Yardımlaşma Bankamızı kurduk. Bankamız sayesinde yardıma muhtaç bütün ailelerimize, giyimden kuşama, gıdadan beyaz eşya ve oturma guruplarına kadar her konuda yardımda bulunuyoruz” dedi.