GÜLNAR BELEDİYE SPORDAN MUHTEŞEM DÖNÜŞ

GÜLNAR BELEDİYE SPORDAN MUHTEŞEM DÖNÜŞGülnar Belediye Spor bu hafta kendi sahasında konuk ettiği Toroslar Belediye Spor ile 3-3 beraber kaldı. Son beş haftada beş galibiyet alan Gülnar Belediye Spor ilk yarsını 2-0 geride kapattığı maçın ikinci yarısına fırtına gibi başladı 3-2 öne geçti ama rakip takım 81’de attığı gole engel olamadı ve maç bu skorla tamamlandı 3-3.
Maça her iki takımda Gülnar Belediye Spor’un geçen hafta elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden genç sporcusu Hakan Saraçer pankartı ile çıktılar. Gülnar Belediye Spor maça “Seni Unutmayacağız, Hakan Saraçer” tişörtü ve Hakan Saraçer, Seni Unutmayacağız, Kalbimizdesin” pankartı ile sahaya çıkarken, Rakip takım Toroslar Belediye Spor ise; “Umudunu Kaybedenlere Umut Oldun… Hakan Saraçer Mekanın Cennet Olsun” pankartı ile sahaya çıktı.
Maç Hakan Saraçer için bir dakikalık saygı duruşunun yapılmasıyla başladı. Her iki takımda mücadeleye istekli ve hırslı başlarken ilk yarıyı 20. Dakikada Mehmet Söyler ve 35. Dakikada Mutlu Yoldaş’ın golleriyle Toroslar Belediye Spor 2-0 önde kapattı.
Maçın ikinci yarısına fırtına gibi bir giriş yaparak muhteşem bir dönüşe imza atan Gülnar Belediye Spor; 9 dakika bulduğu 3 golle, 59. Dakika durumu 3-2 yaptı. 53’de Hasret Baday, 56’da Ekrem Erdem ve 59’da yine Hasret Baday’ın attığı golle 3-2 öne geçen Gülnar Belediye Spor, rakip takımın 81. Dakikada Mehmet Söyler’in gölüne engel olamadı ve 3-3 beraber tamamlandı.
Maç sonu açıklamalarda bulunan Gülnar Belediye Spor Teknik Direktörü İbrahim Küçükışık; “Öncelikle bu maçtan galibiyetle ayrılmayı çok arzuluyorduk. Aldığımız galibiyeti geçen hafta hayatını kaybeden oyuncumuza hediye edecektik. Bunu için sahaya çıktık ama olmadı. Centilmence bir mücadele oldu. Her iki takımı da kutluyorum. Rakibimiz Toroslar Belediye Spor’a pankart için teşekkür ediyorum. Gülnar Belediye Spor iyi yolda. İnşallah gelecek haftalarda daha iyi olacağız. Maçımıza gelerek bizleri destekleyen taraftarımıza teşekkür ediyorum” dedi.